ברית בחדרה - חופית - בית קולינרי לאירועים

077-230-5750

ברית בריתה 14

ברית בחדרה

בריתות, או לא להיות?

לאחת העובדות שלי, שאני מאוד אוהבת, נולד ילד ראשון לפני שבוע והיא הזמינה את כולנו לברית בחדרה.

יצאנו מהעבודה כולנו, נסענו יחד במכונית וחגגנו איתה בשמחה. זה גרם לי לחשוב על בריתות.

איזה אירוע מאתגר זה להורים הטריים.

DFGDFGDF

האמא הנרגשת, שרק עכשיו ילדה ילד, הייתה מאושפזת בבית חולים ופתאום, צריכה ללבוש שמלת ערב, להתאפר, לסדר שיער ואיפור ולקבל את פניהם של האורחים שלה. וכל זה, כשהיא עדיין כאובה ודאובה וגם ההורמונים, עדיין פעילים יותר מהרגיל. ועכשיו היא צריכה לראות איך חותכים לבן שלה ולחייך לכולם לפני, תוך כדי ואחרי.

האבא הגאה, שעוד בהלם מהאבהות שלו, לא באמת יודע איך הוא מרגיש עם הסיטואציה ואיך מחזיקים את הדבר הקטן והשביר הזה (טיפ – הוא לא ממש שביר. אתה יכול להחזיק אותו והוא לא ישבר, מבטיחים!)

ואני תוהה, למה בעצם קיים המנהג הזה של אירוע גדול וראוותני זמן קצר כל כך אחרי הלידה. אני מבינה את החגיגה של בואו של אדם חדש למשפחה, את הכניסה לעולם, את המתנה שהיא ילד חדש. אבל למה צריך ללבוש שמלת ערב לכבוד זה ולחייך לדודה עליזה?

איך ומתי כדאי להפיק אירועי ברית או בריתה?
אחד מהרגעים המרגשים ביותר זה הולדת הבת או הבן, מהרגע שהוא מגיח אל אוויר העולם השמחה גדולה וכך גם ההתרגשות. כמו כן, במעמד הזה עולה השאלה, האם להפיק אירוע שמונה ימים מהולדת התינוק שזה עתה הצטרף למשפחה? האם לפצל ברית מילה רפואי ושבועיים לאחר מכן להפיק אירוע באמצעות אולמות אירועים?

האם אתם עומדים לפני אירוע לידה מדהים או ממש ברגעים אלו הגיח התינוק או התינוקת המדהימים לעולם ולכם אין מושג איך להפיק את האירוע המדהים של חייכם? במאמר שלפניכם נדבר על מקומות לאירועים או אולמות אירועים שיהפכו כל מסיבת ברית מילה או בריתה למושלמים ביותר.

אירוע ברית – האם מקום גדול מעיד על איכות האירוע?
אירועים לא באמת חייבים להיות גדולים וראוותניים, העולם מתחלק לשני סוגי אנשים, אלו שמעדיפים מקומות לאירועים גדולים ואילו שמעדיפים מקומות לאירועים קטנים ולא בהכרח ישר לאחר הולדת התינוק החדש. מה אתם מעדיפים?
מבין האפשריות העומדות לפניכם, תוכלו לבחור לעשות את אירוע ברית המילה באופן משפחתי ומצומצם, להמתין ולעקוב אחר תגובתו של התינוק לתהליך הרפואי שזה עתה עבר ואם הכול בסדר, להפיק אירוע קטן או גדול, אתם בוחרים מתי, איפה ומתי. כאמור, כאן ההמלצה היא לפצל בין שני האירועים וכך לחגוג באמת גם כשהיולדת התאוששה מהליך הלידה וגם הילוד מרגיש יותר טוב.

מתעקשים לעשות את האירועים בסמיכות? גם את זה אפשר לעשות אבל בין שזה אירוע קטן או גדול יש כמה דברים שאתם חייבים להיות ערוכים אליהם, הכול כדי לאפשר לכם להתרגש, לרגש ולהפוך את האירוע הזה בדיוק למה שתמיד חלמתם.
איך בוחרים מתחם לאירוע מושלם בלי מפיק אירועים?
כמו בכל אירוע מדברים על כמות המוזמנים שלכם, האם אתם יודעים מי יגיע לאירוע ואיזה סוג של אירוע אתם רוצים לתכנן? סוגי הקהלים הם אלו שיקבעו לכם כמעט את הכול לרבות סוגי האוכל, טבעוני, בשרי וכל מה שביניהם.
אחר כך מגיע עניין המיקום הנכון לרבות הנגשה לאנשים בעלי מוגבלויות החל מכניסה לאולם ועד לחנייה חופשית שהיא גם חלק מכל הסיפור הזה שנקרא "להפיק את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר".
רוצים להפיק אירוע קטן יותר? רוצים לפצל את האירוע כאמור הליך ברית רפואי לחוד ולאחר מכן אירוע מסיבה לאורחים ולחברים הקרובים? במעמד הזה מאפשרים לכם חופית הבית הקולינרי את כל האפשריות להפקת אירועים מדהימים, אירועים שקורים פעם או אולי פעמיים בחיים ועדיין רצוי שלא להקל בזה ראש.

אז אם זה הרגע נולדו לכם בת או בן שהצטרפו למשפחה ואין לכם זמן להתמודד עם הפקת האירוע לבד, הדבר הראשון שתרצו לעשות זה לדבר עם מפיק אירועים, אבל האם זה תמיד הכרחי? אם הגעתם עד לכאן, חופית הבית הקולינרי לאירועים מציע לכם את חלל האירועים שיתאים לאופי האירוע שלכם, סוג הקהל והכול לצד צמחייה מדהימה ומרפסת שתתאים בהתאם לעונת הקיץ או החורף.

מתכוננים לרגע הגדול בחייכם?
כשיש לכם את הבית הקולינארי אתם ורק אתם יכולים לקחת את ההפקה המרגשת ביותר כמה צעדים קדימה.

ברית בריתה 15
ברית בריתה 16
ברית בריתה 17
ברית בריתה 19
ברית בריתה 20
ברית בריתה 17
חתונה טבעונית 3
ברית בריתה 16
ברית בריתה 14
ברית בריתה 15
ברית בריתה 13
0/5 (0 Reviews)
נווט אלינו
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
תעודת כשרות
דילוג לתוכן