ברית בהרצליה - חופית - בית קולינרי לאירועים

077-230-5750

ברית בריתה 9

ברית בהרצליה

מתי לעשות ברית?

כל זוג, שנולד להם בן ומעוניינים לעשות לו אירוע לכבוד הברית, מתלבטים בשאלה של מתי לקיים את האירוע.

האם לעשות ברית רגילה, באולם בהרצליה ליד הבית ביום השמיני, כשיש את הטקס עצמו, או לבצע את הטקס בנוכחות מצומצמת ולעשות אירוע גדול של ברית בהרצליה בנפרד, ללא לחץ ובזמן שיהיה להם נוח.

כמו בכל דבר בחיים, גם להחלטה הזאת, יש יתרונות וחסרונות בשתי האופציות.

DFGDFGDF

נקודות בעד אירוע נפרד –

– היולדת – לעשות אירוע שמונה ימים אחרי לידה, זה לא קל. היולדת שעברה תהליך לא קל, עם השפעות על הגוף והאנרגיות. ללבוש בגד אלגנטי, לעמוד הרבה על הרגליים ולקבל אורחים, זה מתיש ולא פשוט

– התינוק – ברית הוא תהליך רפואי שאינו קל לתינוק. הוא עובר את החיתוך ולאחר מכן מוקף באנשים שמרימים אותו, נוגעים בו. זאת חוויה לא קלה וייתכן ועדיף לקיים אותה בנפרד מהאירוע עצמו

– גמישות – בחירה באפשרות של ברית בנפרד ואירוע בנפרד, משאירה לכם את הגמישות בבחירת האולם שאתם רוצים, שעת האירוע שאתם רוצים וכל זה, ללא מגבלות של תיאום עם מוהל וזמינות מיקום האירוע או הקייטרינג

מתי לערוך ברית מילה? המדריך שיעשה את זה נכון ובטוח

בשעה טובה, אתם עומדים ללדת בן או שהוא ממש ברגעים אלו עומד לצאת אל אוויר העולם, האם אתם מוכנים לשמחה ומה שמתלווה אליה? מתי אתם מתכננים לעשות ברית מילה? האם יהיה זה באמצעות אולמות אירועים הרצליה פיתוח? אם אתם עומדים להביא את ילדיכם בברית אברהם אבינו יהיו כמה דברים שיידרש מכם לעשות בכדי לבוא במעמד המרגש הזה בצורה הטובה והמרגשת ביותר.

זקוקים לעזרה? לא יודעים באיזה אולמות אירועים לבחור?

האם אתם גרים באזור הרצליה פיתוח ומחפשים אולם בקרבת מקום? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת קודם לפני שאתם מתכננים את האירוע המרגש ביותר בחייכם.

מתי אפשר כבר למול את התינוק? ברית מילה והמסיבה אם הייתה לידה רגילה, מן הסתם האירוע יתקיים תוך שמונה ימים אלא אם שעת הלידה גלשה כבר ליום שאחרי. לעומת זאת, אם חלילה מתברר כי התינוק לא בריא, יש לו צהבת או נולד פג, יש להיוועץ עם מוהל ויחד עם הרופא יחליטו מתי לערוך את הברית, הכול בהתאם לבריאותו וחוזקו של התינוק ובלבד שלא תתקיים חלילה סכנה, כאמור "סכנת נפש דוחה הכול".
כמו כן, חשוב לומר כי חגיגת ברית נערכת אך ורק בשעות שבין הזריחה לשקיעה ולכן לא מעט אנשים בוחרים לערוך את הטקס בשעות שבין הבוקר לצהריים.
כמו כן, מבין כל השיקולים עולה גם השאלה, האם לבחור ולבצע ברית מילה בקרב האנשים הקרובים בלבד או לעשות אירוע גדול יותר? כמו כל דבר בחיים יש נקודות שחשוב להעלות לפני שמחליטים את ההחלטה החכמה ביותר.

האם כדאי להפיק אירוע ברית יחד עם ההליך הרפואי או בנפרד?
יש נשים שתאמרנה לכם שקשה להן לערוך חגיגת ברית בסמיכות ללידה, חלקן הרי עוברות ניתוח קיסרי, חלקן מותשות וחלקן מעדיפות לעשות את זה אישי ומצומצם. אז מה ההצעות המוצעות כאן? אם אתן יולדות שנמנות מבין הנשים שזה עתה עברו ניתוח קיסרי תמיד תוכלנה לעשות את ההליך הרפואי לחוד ואחר כך שאתן וגם הילוד תתחזקו להפיק אירוע מדהים באמצעות אולם אירועים מדהים וחברים ומשפחה.

רוצים בכל זאת לעשות את שני הדברים באותו היום? תמיד אפשר לעשות את אירוע הברית בצורה מצומצמת באולם מסוים ואחר כך לזמן את הקייטרינג ואת כל השאר לחגיגת ברית המילה בנפרד.
הקדמה מאפשרת לעשות כל מה שעולה על רוחכם, כל מה שאתם צריכים זה להחליט ולהתאים את האירוע שלכם לרוח האישית שלכם ולמצב הנתון כאשר ניתנת לכם האפשרות לשלב בין שני האירועים (ההליך ברית רפואי עם מסיבה) או פשוט להפריד בין האירועים ולחגוג בנפרד.
מתכננים אירוע ולא יודעים האם לשלב בין מסיבת ברית והאירוע הרפואי עצמו? ברוכים הבאים למקום שבו תוכלו לעשות את זה הכי טוב שאפשר.

ברית בריתה 7
ברית בריתה 8
חתונה באולמי חופית
ברית בריתה 6
חתונות 24
ברית בריתה 1
ברית בריתה 12
ברית בריתה 11
חתונות 18
ברית בריתה 12
חתונה טבעונית 2
0/5 (0 Reviews)
נווט אלינו
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
תעודת כשרות